Toptan Alım & Wholesale

C&CITY olarak 10.000 'i aşkın ürün çeşidi 70'in üzerinde marka ile perakende satışın yanında toptan olarak da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ev giyim, iç giyim, plaj giyim ana kategorileri altında sütyen modelleri, gecelik modelleri, pijama modelleri; basic ve fantazi olmak üzere bir çok farklı ürün kategorisinde üretim ve tedarik yaparak sizlere bu zengin ürün çeşitliliğini online ve fiziksel olarak sunuyoruz. Türkiye'nin ve Dünya'nın her yerine en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Toptan talepleriniz için aşağıda ki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Mail: [email protected]

Telefon: 0212 565 75 65

 Whatsapp: 0533 969 35 15

 

Yeni Ürünleri Görebileceğiniz Telegram Grubumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

 

Yeni Ürünleri Görebileceğiniz Whatsapp Grubumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz. 
 

 

 

 

 As C & CITY, we provide services to our valued customers in wholesale as well as retail sales with over 70 brands of more than 10,000 product types. Under the main categories of home wear, underwear, beach wear, brassiere models, nightgown models, pajama models; We offer you this rich product range online and physically by producing and supplying many different product categories including basic and fantasy. Turkey and all over the world We deliver the fastest way. You can reach us for your wholesale requests from the contact information below.

Mail: [email protected]

Company Phone Number: +902125657565

Whatsapp: 0533 969 35 15

You can click here to join our TELEGRAM Group where you can see new products. 

You can click here to join our Whatsapp Group where you can see new products. 

شراء بالجملة والبيع بالجملة

بصفتنا C & CITY ، نحن نقدم خدمات لعملائنا الكرام في مبيعات الجملة والتجزئة مع أكثر من 70 علامة تجارية لأكثر من 10000 نوع من المنتجات. تحت الفئات الرئيسية من ارتداء المنزل ، والملابس الداخلية ، وارتداء الشاطئ ، ونماذج حمالة الصدر ، ونماذج ثوب النوم ، ونماذج بيجامة ؛ نحن نقدم لك هذه المجموعة من المنتجات الغنية عبر الإنترنت وجسديًا عن طريق إنتاج وتوريد العديد من فئات المنتجات المختلفة بما في ذلك الأساسية والخيال. تركيا وجميع أنحاء العالم ونحن تقديم أسرع وسيلة. يمكنك الاتصال بنا للحصول على طلبات الجملة الخاصة بك من معلومات الاتصال أدناه.

Mail: [email protected]

Company Phone Number: +902125657565

Whatsapp: 0533 969 35 15

يمكنك النقر هنا للانضمام إلى مجموعة TELEGRAM الخاصة بنا حيث يمكنك رؤية منتجات جديدة. 

يمكنك النقر هنا للانضمام إلى مجموعة Whatsapp الخاصة بنا حيث يمكنك رؤية منتجات جديدة. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN