1 2 3 4 >

ERKEK İÇ GİYİM

Kadın iç giyimde olduğu kadar erkek iç giyimde de dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar vardır. Bu hususlardan erkek iç çamaşırlarında karşımıza çıkan ilk önemli husus; çamaşırın sağlıklı ve rahat bir kumaş türünden üretilmiş olmasıdır. Çünkü iç çamaşırlarımız hijyene en fazla ihtiyaç duyan tekstil ürünüdür ve sağlık problemlerine sebep olabilmesi nedeniyle de ekstra özen verilmesi gereken bir konudur.

C&City erkek giyim kategorisi ile geniş bir renk yelpazesi ve birbirinden farklı modelleri sizler için üretmeye devam etmektedir. En az kadınlar kadar erkeklerin de giyim kategorisine özen gösteren C&City erkek iç giyim kategorisinde esnek, rahat, nefes alabilen, yumuşak dokulu ve terletmeyen pamuklu kumaşlar kullanımına özen gösteriyor. Çünkü, gün içerisindeki yoğun iş temposunda koşuşturan erkeklerin günlük aktiviteleri esnasındaki konforlarını da göz ardı etmiyor.

BOXER

Birçok erkeğin iç giyimde önem verdiği konular arasında boxer seçimlerinin yeri büyüktür. Bu nedenle her erkeğin dolabında birbirinden farklı modeller ve renklerde boxer modellerine rastlamak mümkündür. Tercih edilen ürünlerin rahat, tahriş etmeyen ve pamuklu bir kumaş yapısına sahip olması alerjik bir cilt yapısına sahip erkekler için öncelikli bir konudur. Bununla birlikte satın alınan boxerın bedeni iyi sarması gerekmektedir. Yine kullanım amacına göre farklı özelliklerde boxer seçimi yapılmalıdır. Örneğin, spor antremanları esnasında ter kontrolünü yapabilmek adına pamuk ve polyester kumaş türünü değerlendirebilirken, gün içerisinde daha rahat ve ince kumaş ile üretilmiş boxer tercihinde bulunabilirsiniz. Ayrıca mevsimsel özelliklere göre daha kalın ve sıcak tutabilecek pamuklu kumaşlardan faydalanabilirsiniz. Sahip olduğu zengin boxer kategorisi ile erkek iç giyim ürünlerine hem eğlenceli hem renkli bir bakış açısı kazandıran C&City’de cilt sağlığına uygun boxer çeşitlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

SLİP

C&City’ de zengin renk ve model çeşitleri ile erkek iç giyimde şıklığı ve konforu yakalayabileceğiniz bir diğer kategori ise slip kategorisidir. Slip modelleri mevsimsel koşullar fark etmeksizin erkekler tarafından sıkça tercih edilir ve seçim yaparken tercih edilen iç çamaşırının bedenlerine uygun, rahat ve likralı olmasına özen gösterirler. Slip kumaşının elastik ve güçlü yapısı olan likralı kumaşlardan tercih edilmesi, gün içerisindeki konfor alanınızı büyütür.

C&City’de cilt sağlığına uygun slip çeşitlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

ATLET

Erkek iç giyim kategorisine bakıldığında akla gelen bir diğer ürün ise atlet seçimidir. Tıpkı diğer iç giyim kategorilerinde olduğu gibi atlet tercihinde de öncelikle dikkat edilmesi gereken konu kullanılan kumaşın yapısı ve ciltte herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmamasıdır. Bununla birlikte yoğun geçen bir günün temposunda erkek bedeninin konforunu kısıtlamamalı, esnek bir yapıya sahip olmalıdır. Terletmeyen pamuklu kumaşlar tercih edilmeli ve kişinin bedenine uygun olmalıdır. Mevsimsel özelliklere göre daha sıcak tutabilecek seçenekleri olan atletler ayrıca yaka çeşitleri açısından da farklılık gösterebilmektedir. Farklı yaka seçenekleri arasında u yaka v yaka, bisiklet yaka olarak atletleri camasircity.com üzerinden keşfedebilir ve pamuklu yapılarıyla cilt sağlığınızı düşünen atlet modellerini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

TERMAL

Son zamanlarda modası giderek artan termal ürünler, vücut ısılarını dengeleme özelliği ile en çok tercih edilen iç giyim kategorilerinde yer almaktadır. Özellikle kış aylarının sert olduğu iklimlerde sıcak tutması sebebiyle oldukça fazla tercih edilen içlik modelleri vücudu soğuk hava koşullarından korur. Ayrıca kış ikliminin sert koşullarında açık alanda çalışanlar erkekler için termal ürünler oldukça kullanışlıdır. İçlik modelleri hem atlet şeklinde hem de don şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünler tamamen erkek vücuduna uygun tasarlanır ve tam kalıp olarak satın alınması gereklidir.

Siyah, gri, lacivert vb. renk seçenekleri ile içinizi ısıtacak erkek termal ürünlerini camasircity.com ’dan inceleyebilir, bedeninize uygun ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR