Bayimiz Olur Musunuz ? ( Franchising )

 Sizi C&City'nin rengarenk dünyasına davet ediyoruz. Nasıl mı ?

 Modanın gün ve gün değiştiği "Yeni Dünya" mağazacılığına ayak uydurmanın zor ve bir o kadar da yorucu olduğu bu günlerde tecrübenin en iyi sermaye olduğunu iyi biliyoruz.  2011 Yılında bir karar verildi  ve ilk C&City mağazası açıldı. O zamandan beri değişimin bir parçası olmakla birlikte bu değişime yön vermeye çalışan bir marka olmak için mücadele ettik ve etmeye devam ediyoruz.  5 Yıl gibi kısa bir sürede İstanbul'da 9 Türkiye genelinde 10 mağazaya ulaştık ve büyümeye devam ediyoruz.  Siz de bu yolculukta bulunmak ve bizimle büyümek istiyorsanız izin verirseniz bir kahve ısmarlamak isteriz.

 

 Neden C&City Bayisi Olmalıyım ?

 

 Zaman eskiye göre çok daha fazla değer kazandı ve insanlar çok daha hızlı yaşamaya başladı. İnsanlar daha az zaman kaybetme uğruna her türlü yolu denemeye başladı. Bununla birlikte kaliteli ürünleri uygun fiyata almak ve kendilerine özel olan ürünler istediler.  C&City Mağazaları bu doğrultuda bayan iç giyim, (sütyen, çorap, body, termal, pijama, korse ) erkek iç giyim ( boxer, atlet, termak, pijama ) ve çeşitli aksesuarlardan oluşan içinde bir çok önemli markayı barındıran insanların hayatlarına renk katan, ihtiyaçlarını karşılayan bir mağaza zinciri oldu. Ayrıca bu seçenekleri her geçen gün geliştirmeye çalışıyor.

 

 Bize katıldığınızda, siz de kısa sürede edindiğimiz tecrübeleri, ve yenilikçi fikirleri arkanıza alacaksınız. Ayrıca, bayimiz olduğunuzda yılın modası ve en yeni trendler hakkında bilgiler edinecek, kendimize ait koleksiyonumuzu ayrıcalıklı bir şekilde edinme şansı elde edeceksiniz. Aynı zaman da her konuda gün/saat ayırmaksızın destek alabileceksiniz.

Detaylı Bilgi İçin : [email protected]

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR